Пілот «КАМАЗ-майстер» Айрат Мардєєв виграв ралі «Шовковий шлях»

Російський пілот “КАМАЗ-мастер” Айрат Мардєєв завоював перемогу на ралі-марафоні “Шовковий шлях”.

Гонка фінішувала в Майкопі 12 липня. Айрат Мардєєв подолав заключний спецділянку по маршруту Еліста-Майкоп, який був скорочений з 453 до 348 кілометрів, з кращим часом (4.11,56).

Друге місце в ралі-марафоні в заліку вантажівок зайняв Петер Верслуіс з Veka MAN rally team, який подолав п’ятий спецділянку за 4:00 35 хвилин і 59 секунд.

На третьому місці в підсумковій класифікації виявився росіян Антон Шибалов, передає РИА Новости.

Переможцем ралі-марафону “Шовковий шлях” в класі позашляховиків став російський пілот Борис Гадасін. Він подолав п’ятий спецділянку, який пройшов по маршруту Еліста-Майкоп і був скорочений з 453 до 348 кілометрів, за 4 години 39 хвилин і 32 секунди.

Друге місце в заліку позашляховиків посів Балаш Жалал (Opel Dakar team), який подолав заключний СУ з кращим часом – 4:00 13 хвилин і 16 секунд, але за сумою всіх етапів все ж програв Гадасін.