Пошук запчастини по VIN коду

8-4-2017

Будь-яку людину можна ідентифікувати за відбитками пальців або ж сітківкою ока, які відрізняються неповторністю у всіх людей. У природі неможливо зустріти двох людей, що мають однакові вищезазначені риси. Подібна система ідентифікації представлена і у автомобілів, вся інформація про яких зашифрована у вигляді довгого буквено-цифрового коду. Цей код отримав позначення VIN-код, і є своєрідним паспортом технічного засобу, де занесена інформація про марку автомобіля, дату і країні виробництва, ідентифікаційні дані кузова і двигуна, а також деякі конструктивні особливості. рекомендую ланос запчасти

З іноземної мови VIN перекладається як – ідентифікаційний номер транспорту. Він включає в себе в загальній складності 17 знаків, в число яких входять літери і цифри. Найчастіше VIN-код вказується на різних незнімних частинах кузова або спеціальних металевих табличках. Частим явищем є вказівка VIN-коду на панелі в нижній частині лобового скла, що робить його доступним для прочитання. Іноді виробники наносять код на дверний поріг, на стійку водійських дверей. Тим не менш, старі машини можуть мати VIN-код абсолютно в різних місцях, на рульовій колодці, або на кронштейні радіатора. Тому слід завжди мати під рукою інструкцію від виробника, в якій буде вказана дана інформація.

 

За номером VIN-коду можна дізнатися технічні характеристики транспортного засобу, крім того даний код є основним засобом забезпечення успішного пошуку і підбору запчастин для автомобіля. Зручність такого пошуку зумовило широке поширення його використання, і в будь-якому автомагазині підбір запчастини проводиться виключно за номером VIN-коду, що дає можливість замовити потрібну запчастину. Саме про пошук та підбір запчастин ми і поговоримо більш докладно.

VIN-код складається з 17-ти символів, які в свою чергу складаються з латинських букв і цифр. Як виняток не використовуються букви I, O, Q, так як ці букви схожі з цифрами 0 і 1. Отримана комбінація букв і цифр зберігає в собі зашифровану інформацію про основні характеристики автомобіля. Структура коду єдина для всіх виробників, вона була прийнята ще в далекому 1977 році і відповідає стандарту ISO 3779.

 

 

Всього існує два способи підбору запасних частин.

У першому випадку ви самостійно здійснюєте пошук в інтернеті з використанням каталогів запасних частин або відповідними розділами на автомобільних сайтах інтернет-магазинів. При цьому багато хто задається питанням, навіщо потрібен VIN-код, якщо відома марка транспортного засобу та рік його випуску? Справа в тому, що автомобілі можуть збиратися в різних країнах, а в рамках однієї і тієї ж моделі можуть застосовуватися змінені запасні частини, тому інформації про марку і рік виробництва виявляється недостатньо. Тому VIN-код є єдиним джерелом, що містить повну достовірну інформацію по конкретному автомобілю, що забезпечить точний підбір необхідної запчастини.
Зазначимо, що електронні каталоги запчастин є аналогами друкованих видань, але відрізняються поліпшеним зручністю користування. Подібний каталог в змозі надати повну інформацію щодо будь-якої деталі або агрегату. Використання електронних каталогів відрізняється простотою і витратою мінімальної кількості часу. Необхідно просто заповнити всі запропоновані поля, після чого орієнтуючись на VIN-код власного автомобіля вибрати потрібну деталь.
Другий варіант використовується при внесенні даних на порталах інтернет-магазинів. Для цього необхідно заповнити всі запропоновані поля Заявки менеджеру, спираючись на VIN-код автомобіля. Через час менеджер компанії вийде з вами на зв’язок для обговорення покупки і доставки запчастини.
Підводячи підсумок, можна сказати, що практично будь-який автомобіль можна легко знайти, не виходячи з дому. Й сучасні можливості інтернету дозволяють підібрати необхідні запчастини, і при цьому бути впевненим в тому, що це та сама деталь.