В японії спалахнув бунт внутрішнього згоряння

Акіо тойода, який також є головою асоціації автовиробників японії, незадоволений прагненням японського уряду до екологічної нейтральності. 1>«>” ворогом є вуглекислий газ, а не внутрішнє згоряння», — стверджує акіо.

Він попередив, що перехід на електромобілі до 2030 року може коштувати японії 5,5 мільйона робочих місць і зниження виробництва автомобілів на 8 мільйонів штук.

Акіо тойоду підтримали топ-менеджери honda, yamaha і isuzu. Економіка японії тримається на виробництві та експорті, а відмова від машин з двигунами внутрішнього згоряння підірве ці основи.

«японія-країна, що залежить від експорту. Таким чином, вуглецева нейтральність тісно пов’язана з проблемою зайнятості”, – сказав глава toyota.автовиробники повинні самі вибирати шлях до вуглецевої нейтральності, без нав’язування їм тієї чи іншої технології, вважає акіо тойода.

Японські автовиробники випускають близько 10 мільйонів автомобілів на рік, і приблизно половина з них йде на експорт. За словами тойоди, як тільки автомобілі з двс потраплять під заборону, автовиробники встануть перед складним вибором: або перенести виробництво таких автомобілів в інші країни, або повністю припинити його.

«якщо вони скажуть, що двигуни внутрішнього згоряння-це наші вороги, то виробництво більше 8 мільйонів автомобілів буде втрачено, а разом з ними і більшість з 5,5 мільйонів робочих місць», — говорить акіо тойода.

Він наполягає на тому, що автовиробники повинні мати більше свободи у виборі технологій, що використовуються для досягнення вуглецевої нейтральності.