ВИБИРАЄМО ПНЕВМАТИЧНИЙ ГАЙКОВЕРТ

7-3-2017

На сьогоднішній момент автоматизація багатьох процесів – запорука рентабельності бізнесу і його стабільності. Цим і пояснюється така популярність пневматичних гайковертів – вони дозволяють значно знизити час і трудовитрати на виконання окремих операцій, що може суттєво підвищити швидкість виконання поставлених завдань. Хочу порекомендувати зарегистрировавшись на сайте, можно купить пневмо гайковерт Jonnesway или King Tony, с хорошей скидкой, которая со временем может увеличиватся

ЯКІ БУВАЮТЬ ПНЕВМАТИЧНІ ГАЙКОВЕРТИ?

Гайковерти на стислому повітрі бувають ненаголошені і наголошені. Перші використовуються для затягування відносно невеликих різьбових з’єднань, другі – більш універсальні і призначені як для закручування, так і для відкручування, а також можуть працювати з більш значними болтами і гайками – аж до вантажних. Також можливості затягування у ударних пневматичних гайковертів вище, ніж у ненаголошених. Більшість побутових і напівпрофесійних моделей пневматичних гайковертів – ударні.

Гайковерт в кейсі
Гайковерт Sumake
НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ГАЙКОВЕРТА?

Всі пневматичний гайковерти мають ряд основних характеристик, на які потрібно звертати увагу при виборі цього інструменту. Для того, щоб зробити правильний, зважений вибір і не переплатити, слід чітко знати, для чого гайковерт вам потрібен. Це сильно допоможе при виборі моделі.

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ ГАЙКОВЕРТІВ.

До основних параметрів гайковертів відносять: витрата стисненого повітря, крутний момент (також іноді називають зусиллям затяжки), частота обертання на холостому ходу, посадковий розмір голівки, вага.

Витрата стисненого повітря – цей параметр визначає вимоги до продуктивності вашого компресора і об’ємом ресивера. Якщо ви хочете взяти потужний гайковерт, переконайтеся, що потужності вашого компресора достатньо для забезпечення гайковерта потрібною кількістю стисненого повітря.

Крутний момент. Вимірюється у Ньютон-метрах. Один з основних параметрів при виборі гайковерта. Для гаражних робіт цілком підійде гайковерт до 300-400 Нм. Для роботи з прикипевшими гайками і для вантажних авто – понад 1000 Нм.

Частота обертання на холостому ходу. Іноді плутають з потужністю затягування, але цей параметр на потужність затягування практично не впливає. Тут спостерігається зворотна тенденція – у важких моделей зі значною потужністю затяжки, швидкість обертання буває близько 3000 оборотів. А у більш легких моделей – до 7000. На високій швидкості складно дозувати зусилля, тому висока частота обертання нажна для закручування довгих шпильок або гайок на довгі болти – для прискорення процесу.

Посадковий діаметр головки вимірюється в дюймах і може бути наступних варіантів: 1/4, 3/8, 1/2, 1 дюйм. Чим більше діаметр, тим, відповідно, великі гайки може загорнути гайковерт. Найбільш потужні моделі мають посадочний діаметр 1/2 або 1 дюйм. Але дрібні гайки ними не закрутити.

Вага гайковерта – важлива характеристика. Якщо гайковерт планується використовувати часто, то занадто важкий інструмент буде доставляти незручності, з ним складніше працювати. Сучасні гайковерти виконуються як з металу, так і з композитних матеріалів, що може знизити їх вагу на 20-50%.