Як правильно закріпити вантаж.

3-15-2019

Як правильно закріпити вантаж.

е рівномірно діють сили інерції , які особливо проявляються при автотранспортних перевезеннях. При різкому гальмуванні, наборі швидкості, рушання з місця, при русі на поворотах і закруглених ділянках дороги, ці сили можуть досягти величин, здатних усунути, перекинути і навіть викинути вантаж за борт автомобіля. Значення цих сил визначено теоретично і підтверджені практикою. Спочатку протистоять силам інерції тільки сили тертя. Сили інерції і сили тертя завжди протилежно спрямовані. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі грузоперевозки Черкассы.
Збільшити силу нормального тиску N (без збільшення ваги вантажу Fg). Для цього необхідно додаткове притиснення вантажу на платформі. Забезпечення достатньої притискна сила і є основне завдання кріплення вантажу притиском стяжними ременями (спосіб ув’язки поверху). Для збільшення сили тертя найбільш раціональним є комбінований спосіб: застосування протиковзких матів і притискних ременів одночасно. Такий спосіб кріплення вантажу дозволяє значно знизити (зменшити) кількість притискних ременів.
Є ще два способи кріплення вантажу в кузові автотранспортного засобу, звані: спосіб блокування і спосіб пов’язування. Їх загальною характеристикою є те, що засоби кріплення безпосередньо сприймають сили інерції, що діють на вантаж. Тільки в першому випадку кошти кріплення працюють на стиск, а в другому на розтяг. При кріпленні вантажу блокуванням засобами кріплення є жорсткі елементи: розпірні штанги, упори, піддони, планки блокувальні, колодки, бруски, бруси і т.