Як првильно стежити за зубами.

3-25-2019

Як првильно стежити за зубами.

Носіння брекетів у багатьох людей пов’язана з неприємним процесом, який супроводжується масою труднощів, особливо в перший період після установки. Крім того, багато людей з неправильним прикусом не знаходять в собі сили, щоб встановити залізні конструкції на зуби і ходити з ними кілька років, щоб досягти ідеальної посмішки. Звичайно, коли людина публічна, йому не залишається іншого вибору, окрім як стежити за своєю зовнішністю. Після установки системи виникають труднощі, особливо з чищенням зубів. До кожного зуба встановлені брекети, які заважають доглядати за порожниною рота звичним способом. Але сучасна стоматологія подумала над цим питанням і розробила систему догляду за зубами з брекетами. Більш детальну інформацію розповість доктор після установки системи, порекомендує спеціальні засоби і покаже, як саме чистити зуби. Спочатку доведеться звикнути до нових засобів і способів гігієни, але згодом про ці труднощі не залишиться і спогадів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Такое.
Слід зазначити, що спеціальні засоби краще допомагають очистити зуби і порожнину рота, ніж звичні щітки і зубна нитка. Тим не менше, тільки гігієною тут не обійдешся, потрібно також професійна очищення порожнини рота. Якщо присутні зубні камені, то в цьому випадку неможливо обійтися без очищення з допомогою ультразвуку. Для проведення цієї операції застосовується вібруюча насадка, яка за лічені хвилини видаляє наліт. Після чищення зуби покривають спеціальним складом. Кожна людина, у якого встановлені на зубах брекет – системи, повинні придбати ортодонтичну зубну щітки. Вона має форму у вигляді V, за рахунок чого її можна використовувати не тільки для очищення лицьової частини зубів до брекетів, але і задню частину брекетів і зубів. Але тут важливо не перебарщить з процедурами, наприклад, якщо встановлені сапфірові брекети, а свій колір зубів далекий від ідеального білосніжного. Тому потрібно обережно вибирати сапфірову систему до установки, оскільки вона дає яскравий білий відтінок.
Але важливим достоїнством конструкції є її невидимість, тому є можливість приховати недолік зубів. Для красивої посмішки, часом, доводиться вдаватися до кардинальних заходів. У будь-якому випадку, щітка V – форми допоможе в щоденному догляді за зубами і ротовою порожниною як в період носіння брекетів, так і після їх видалення. Очищення слід почати з передньої поверхні. Спочатку необхідно за допомогою горизонтальних рухів очистити замочки з допомогою щітки під різним кутом. Після цього приділити увагу внутрішньої поверхні. Всі рухи потрібно виконувати від ясен до жувальної області. Крім обов’язкової наявності ортодонтичної щітки у людини з встановленою брекет – системою повинні бути йоржики. Необхідність їх використання пояснюється досить просто. Справа в тому, що за рахунок присутності дуги брекета над зубами неможливо якісно очищати зуби і форма щітки тут не має ніякого значення.