Як виготовити інформаційний стенд

11-13-2016

Основна мета цієї, голосно кажучи, статті –  Вас підштовхнути до думки: «Так, не так все просто».

Як виготовити інформаційний стендДругорядна мета – заощадити час своє і чуже, т. к. є ще люди «з руками». Іноді (дуже рідко) вони приходять до нас, здається з однією метою. Хочу порекомендовати Вам  магазин, де Ви сможете замовити  http://stendprint.com.ua/izgotovlenie-stendov/.
Отже: щоб зробити інформаційний стенд потрібно:
1. Взяти шматок пластику необхідного розміру.
2. Зробити кишені.
3. Прикріпити кишені на пластик.
4. Написати заголовок.
5. Вставити інформаційний стенд у рамку.
Загалом, все просто, в деталях – трохи складніше.
1. Пластик ПВХ прекрасно ріжеться канцелярським ножем. Тому, якщо є від чого відрізати, то з пунктом 1 немає проблем.
2. З кишенями трохи складніше. Різати оргскло і ПЕТ пластики ножем важко і крайку доведеться обробляти. Для деяких типів кишень оргскло або ПЕТ необхідно гнути. В рекомендаціях по обробці оргскла йдеться про перспективний метод нагріву оргскла інфрачервоними випромінювачами. Під інфрачервоним випромінювачем мається на увазі нагрівальний елемент. На практиці найчастіше використовується цей метод, тобто для лінійного вигину застосовується локальний розігрів оргскла за допомогою ніхромової струни, яка, в свою чергу, нагрівається електричним струмом.При цьому розігрів матеріалу здійснюється за рахунок двох складових:
а) теплообмін між струною і нагрівається матеріалом через повітря.
б) поглинання оргсклом ІЧ променів від нагрітої струни.
Спосіб випробуваний «століттями», але має недоліки: струна іноді згорає, оргскло може підгоріти, якщо торкнеться струни і т. д.
Такий метод нагріву позбавлений зазначених вище недоліків і має свої переваги.
На малюнку показаний тільки один ІНФРАЧЕРВОНИЙ світлодіод. В установці з них набирається лінійка.
Ми, зі зрозумілих причин, не говоримо про тип світлодіодів, так і лінза тут непроста,
але нагрівач – супер.
3. Кріпити кишені на основу стенда дуже просто. Для цього можна використовувати гвинти і гайки (деякі так і роблять), але виходить не естетично. Краще використовувати сучасні матеріали: наприклад, двосторонні клейкі стрічки.
4. Заголовок інформаційного стенду не пишуть пером (як в старі добрі часи). Літери та логотипи частіше вирізують з ПВХ плівки на ріжучому плоттері. можна вирізати літери ножицями по трафарету. Ми пам’ятаємо часи, коли плоттери були дорогими і були не у всіх. Сьогодні і ріжучі плоттери відходять у минуле слідом за ножицями. Настав час широкоформатного друку. Якщо вірити філософам (розвиток по спіралі), то скоро перо і пензель повинні повернутися.
5. Робити рамку краще хорошої торцювальною пилою. Пиляти профіль ножівкою по металу під кутом 45 градусів незручно і виходить нерівно, але якщо хороші руки + напилок, – то можна.