Як вибрати бризковики

8-16-2021

Кожен автомобіль складається з маси всіляких запчастин і деталей.  Одні з них відіграють важливу роль, а ось інші, чи потрібні вони взагалі? наприклад, це стосується бризковиків. Багато автолюбителів кажуть, що автомобіль і без них може обійтися. Але є і ті, хто вважає, що без них не обійтися, так в чому ж їх користь? Але спочатку варто розібратися, що собою являють бризковики? це спеціальні накладки, надійно фіксуються за колесами. Їх головне завдання – це захист кузова і стекол від забризкування автомобілів йдуть позаду. Саме тому перед тим як купити

Кожен автомобіль складається з маси всіляких запчастин і деталей.  Одні з них відіграють важливу роль, а ось інші, чи потрібні вони взагалі? наприклад, це стосується бризковиків. Багато автолюбителів кажуть, що автомобіль і без них може обійтися. Але є і ті, хто вважає, що без них не обійтися, так в чому ж їх користь? Але спочатку варто розібратися, що собою являють бризковики? це спеціальні накладки, надійно фіксуються за колесами. Їх головне завдання – це захист кузова і стекол від забризкування автомобілів йдуть позаду. Саме тому перед тим як купити брызговики , які правильно впораються зі своїм завданням, потрібно знати, які вони бувають і як зробити вибір.

Різновиди бризковиків

Всі бризковики, представлені на вітчизняному ринку, відрізняються за типом:

  • Модельні;

  • Універсальні.

У модельних типів ціна вище і все тому, що їх виробництво складніше. Адже при виробництві враховуються особливості автомобіля і всі його вигини. Всі ці моделі мають більш естетичний вигляд.

Універсальні відрізняються більш простим дизайном, і виробництво їх не вимагає особливих складнощів. Тому і ціна у них значно нижче.

Де повинні бути встановлені бризковики?

Встановлюватися бризковики можуть як на передні, так і на задні колеса. Передні захищають бічні частини авто, тому саме їм віддають перевагу найчастіше. Задні ж моделі використовуються не стільки для захисту свого авто, як для запобігання забруднення наступного за ним транспорту. Кращим вибором є комплект бризковиків. В такому випадку, гарантується максимальний захист.

З чого виготовляють бризковики? що ж стосується використовуваних для виготовлення бризковиків матеріалів, то тут використовуються полімери:

  • Гумові;

  • Поліуретанові;

  • Пластикові.

Гумові є бюджетним рішенням. Особливістю їх є надмірна гнучкість і нестійкість до низьких температур, а тому для зимового періоду вони не призначені. На холодному повітрі гума твердне, після чого бризковик лопається. Пластикові та поліуретанові моделі не мають подібного мінуса. Але пластикові не відрізняються еластичністю, через свою твердість часто тріскаються. Бризковики з поліуретану увібрали в себе позитивні якості гумових і пластикових моделей. Вони в міру гнучкі і стійкі до низьких і високих температур. Саме поліуретановим виробам найчастіше віддається перевага. Купувати чи ні бризковики вирішує сам авто власник. Деякі автомобілі не потребують бризковиках, а деякі навпаки, неможливо без них уявити. Величезна різноманітність видів представлено в нашому інтернет магазині, заходьте, вибирайте і замовляйте.