Як заощадити на запчастинах, купивши старий автомобіль

Ми вже детально розповідали, що може приховувати автор оголошення з продажу вживаного автомобіля і як вивести його на чисту воду. А до того ж провели лікнеп, як потенційний покупець зможе зрозуміти, чи побувала вподобана машина в аварії, а також уточнили, що не всі пошкодження кузова можуть стати приводом відмовитися від покупки.

Тепер пройдемося по «технічній начинці». Адже сучасні пневматичні підвіски, автоматичні коробки передач, системи повного приводу і малокубатурні турбомотори влаштовані досить хитро. А значить, дідівські методи діагностики» послухати, поїздити, подивитися”, швидше за все, не спрацюють — як мінімум, знадобиться підключення діагностичного сканера.

В ідеалі, перед покупкою машину треба показувати фахівцям, притому бажано – з “клубного сервісу”, тобто такого, де займаються технікою строго певної марки. Знаючи конструктивні прорахунки вузлів і агрегатів, механіки таких майстерень вдумливо перевіряють конкретні «больові точки», а не просто розглядають автомобіль.

Втім, щоб не ганяти на сервіс кожен з вподобаних екземплярів, можна і потрібно спростити завдання. Для цього існує “автотека” – сервіс перевірки історії автомобіля. У нашому випадку, крім інших, найбільш цікавий розділ» історія обслуговування на сто”, інформацію для якого передають більше 2500 дилерських центрів і незалежних станцій.