Застосування повітряного компресора.

1-12-2018

Застосування повітряного компресора.
Для приведення в дію пневматичного обладнання та інструменту використовуються повітряні компресори. Це пристрої, спеціально призначені для стиснення різних газів (повітря, парів тощо) і їх подачі до місця застосування. Область використання компресорів дуже велика і різноманітна – ремонтно-монтажні, фарбувальні роботи, будівництво, виробництво, нафтогазова і вугільна промисловість, медицина, словом, там, де працюють пневмоінструменти, різне обладнання на пневматичному приводі – скрізь постачальником рушійної сили є повітряний компресор. Невибагливість до погодних умов, висока надійність і ККД, простота конструкції пневмообладнання зробили повітряні компресори одним з основних елементів, що виконують різноманітні функції у виробництві, науці та побуті. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі аренда воздушного компрессора.
Для правильного вибору повітряного компресора потрібно знати кілька основних характеристик, що визначають сферу застосування і параметри роботи у складі обладнання. Гвинтові компресори характеризуються економічністю споживання електроенергії, високою надійністю і ККД, малої ступенем тертя робочих поверхонь рухомих елементів, хорошою тепловіддачею. Гвинтові ротори розташовані в масляній ванні для зниження тертя і температури, що виникає в процесі обертання. Компресори на ремінному приводі являють собою поршневу конструкцію – два послідовно розташованих робочих циліндра «пресують» повітря до високого значення стиснення.
Приводиться в дію такий компресор з ремінною передачею валу електро або іншого виду двигуна. Відрізняються високим рівнем робочого тиску і продуктивністю, довговічністю, активним використанням у різноманітних сферах застосування. Найбільш поширеним видом компресорів є компресор з прямою передачею. Його завданням є зберігання запасу повітря для компенсації перепадів нерівномірності повітряного потоку. Обсяг ресивера може становити до п’ятисот літрів в залежності від моделі компресора.