ЖК «Лісовий квартал» у Броварах — комфорт і здоров’я ваших дітей

2-19-2017

Якщо Ви шукаете затишну квартиру в спокійному  місці , то рекомендую ЖК «Лесной квартал» в Броварах — комфорт и здоровье ваших детей

квартира
Купуючи квартиру на стадії котловану, покупець, по суті, набуває самого справжнього кота в мішку. І дійсно, складно сказати, якого якість житло в кінцевому підсумку вийде з-під кельми будівельників. Але деякі важливі споживчі характеристики можна визначити, навіть маючи всього лише паперовим проектом будівлі. Як це можна зробити і на що покупцям слід звертати увагу в першу чергу?

«У процесі вибору квартири споживачеві варто звертати пильну увагу не тільки на основні характеристики проекту — репутація забудовника, вартість об’єкта та інфраструктурне оточення. Треба звертати увагу і на інші нюанси, адже саме вони в кінцевому підсумку здатні надати набагато більший вплив на комфортність проживання», — підкреслює експерт.

Перш за все, вважає він, потрібно дивитися на планування майбутнього житла. Найбільшим потенціалом з точки зору ефективного використання житлового простору володіють кімнати квадратної форми. Якщо ж з питань планування у клієнта є власна думка, то краще купувати об’єкт без міжкімнатних перегородок. В такому випадку можна втілити в життя власний дизайнерський проект.

«Коли клієнт розглядає купівлю двокімнатної квартири, то перевагу варто віддавати «сорочечки», де вікна виходять відразу на дві сторони, — уточнює експерт. — У них у порівнянні з «лінійної» плануванням більш розумне зонування, а також відсутні суміжні кімнати. Що ж стосується трьох – і чотирикімнатних квартир, то тут перш за все потрібно дивитися, щоб планування передбачала відразу кілька «мокрих точок».

Не менше, а, мабуть, навіть більш важливим чинником є планування поверхова. Її вплив на комфортність проживання помітно не відразу, але від цього воно не втрачає своєї актуальності. У цьому випадку, акцентує увагу Третьяков, необхідно керуватися принципом «чим менше, тим краще». Якщо кількість квартир на поверсі не перевищує шести, то це взагалі оптимальний варіант. Окрему увагу на майбутнє оточення експерт радить звертати покупцям «трійок». «Нерідко забудовник розміщує на одному майданчику з трикімнатними квартирами кілька однокімнатних об’єктів або студій, — роз’яснює фахівець. — Їх, як правило, знімають студенти або трудові мігранти». А спосіб життя, який ведуть представники цих соціальних шарів, що не завжди відповідає тому розпорядку, якої дотримуються, наприклад, поважні отці сімей, вибирають більш містку житлоплощу. Звичайно, життя складається по-різному, і не варто думати, що подібне правило діє без винятків. Однак якщо є можливість вибору, то не слід нехтувати можливістю підстрахуватися на цей рахунок.

Розподіл комунікацій в споруджуваній квартирі також може багато чого розповісти покупцеві про її майбутніх споживчих властивостях. Дуже зручно, підкреслює Філіп Третьяков, коли електрика і труби прокладаються по підлозі. В процесі ремонту в новій квартирі все це акуратно ховається під стяжку і не стирчить зі стін у найнесподіваніших місцях.

Тиша і повітря

При відвідуванні планованого до придбання об’єкта зовсім не завадить прихопити з собою рулетку. Вона знадобиться при визначенні ступеня звукоізоляції майбутнього житла. Вкрай бажано, загострює увагу Третьяков, якщо товщина стін і міжповерхових перекриттів буде не менше трьохсот міліметрів.

Додатково варто поцікавитися у будівельників наявністю і робочими характеристиками системи вентиляції і кондиціонування. Практично ідеальним варіантом, на думку експерта, буде наявність індивідуальної системи повітряної очистки. У цьому випадку у власника з’являється можливість самостійної установки необхідних повітряних фільтрів та іонізаторів, щоб підігнати мікроклімат в квартирі під необхідні параметри.

Природно, що перед покупкою слід уточнити кількість кіловат, відведених для кожної квартири. Цей параметр набуває високу актуальність, якщо власник планує оснащувати житло за останнім словом техніки і використовувати в побуті значну кількість девайсів і гаджетів в конкретні моменти часу. Так, для однокімнатної квартири, пояснює Третьяков, цілком достатньо 6-7 кіловат. Для двокімнатної потрібно вже трохи більше потужності, 10-12 кіловат. Ну, а для «троячки», відповідно, мінімально необхідним буде наявність 14-15 кіловат.

Крім того, треба не полінуватися і порахувати кількість підйомників у під’їзді. В нормальній висотці (від 17 поверхів і більше), зазначає експерт, їх повинно бути не менше чотирьох. Тому що інакше є шанс кожне робоче ранок стирчати в пробці перед елеваторами не менше 5-7 хвилин.

Перед остаточним прийняттям рішення про купівлю житла, що будується потрібно згадати і курс географії за середні класи та застосувати знання на практиці, визначивши в квартирі сторони світу. Дуже добре, коли вікна спальні орієнтовані на схід. У цьому випадку сліпуче сонячне світло буде проникати в неї тільки в ранкові години, максимум — до обіду. Вікна на південь — не менш вдалий варіант. Це забезпечить в квартирі рівномірне природне освітлення протягом усього дня. Якщо ж майбутня власність розташована на стику секцій, варто серйозно подумати, адже в такому об’єкті буде присутній мінімум одна тераса кімната