Чи зможемо ми рік прожити без автомобіля-опитування ” за кермом»

названі автомобілі, якими не цікавляться викрадачі

Поставив бензиновий мотор на триколісний віз, і це стало справжньою технічною революцією. З того дня пройшло майже 140 років, і зараз переконувати когось в достоїнствах автомобіля і його необхідності як засобу пересування і перевезення вантажів вже не доводиться.

Наскільки сьогодні російські автовласники прив’язані до свого транспортного засобу, вирішили уточнити «за кермом» і «автостат» і запропонували читачам відповісти на питання: «уявіть, що ви цілий рік не можете користуватися автомобілем. Наскільки це критично?».

Майже половина ( 45,9% ) респондентів визнали, що відмова від автомобіля буде для них вельми критичним і болючим. При цьому для 27,1% учасників опитування позбутися автомобіля на рік те саме катастрофі, тому вони докладуть всіх зусиль, щоб цього не сталося. У 18,8% відмова від автомобіля пов’язаний з серйозними проблемами по роботі.

Друга половина опитаних ( 40,2% ) визнала, що без машини виникнуть невеликі, але цілком вирішувані проблеми, а для 13,9% відмовитися від автомобіля не проблема, вони спокійно знайдуть інші варіанти пересування.

Думка експертів

ілля піменов , редактор сайту ” за кермом»:

— позбутися можливості їздити на машині можна з різних причин. Серйозна поломка, що вимагає довгострокового ремонту, або ваша травма, що не дозволяє керувати автомобілем. А може бути, банальний угон. Або позбавлення прав (непитущих теж стосується).

Так, це проблема, але не трагедія. У місті доведеться частіше користуватися громадським транспортом і таксі. Може бути, частіше ходити пішки. Освоїти велосипед, якщо ви ще не освоїли, але можете це зробити. Звичайно « “великий” підходить скоріше для короткого маршруту і коли нічого не потрібно везти. Але теж транспорт. Якщо права залишилися при вас, можна скористатися каршерінгом.

Трохи складніше, якщо вам часто доводиться їздити за місто, між містами або ви просто любите подорожувати. Тепер доведеться їздити в електричках, міжміських автобусах або навіть поїздах далекого прямування. Так, ви не зможете взяти з собою вантаж, як раніше, і дещо втратите в комфорті. З іншого боку, поїздка на електричці може бути набагато швидше, ніж на машині — через те, що вам не доведеться стояти в пробках. А пасажиром в автобусі або поїзді ви можете побачити щось, чого ніколи не помічали, перебуваючи за кермом автомобіля. Словами мами форреста гампа, життя як коробка шоколадних цукерок. А по — нашому-ніколи не знаєш, де знайдеш, де втратиш.

Зате через рік, коли повернетеся за кермо, відчуєте справжнє задоволення від їзди на власному автомобілі, ейфорію свободи. Пам’ятайте, як після локдауна?

азат тімерханов , керівник прес-служби агентства ” автостат»:

— незважаючи на те, що з початку пандемії я став значно рідше користуватися власним автомобілем (в певні дні тижня він просто стоїть в гаражі), для мене буде дуже критичним відсутність такої можливості протягом року. Напевно, це все-таки буде ближче до катастрофи.

Не поїхати за місто, а влітку — кожні вихідні на дачу, не забрати дружину з роботи, а дітей — не відвезти на тренування… Звичайно, можна знайти і інші способи для вирішення подібних та інших питань, але, маючи особистий автомобіль, зробити це набагато простіше. І ще один дуже важливий момент: в епоху пандемії власна машина ще служить певним безпечним простором. Позбутися його на цілий рік було б вкрай неприємно.