Де використовується гумовий рукав.

2-27-2018

Де використовується гумовий рукав.
Рукава напірні застосовуються для подачі під високим тиском різних газів, рідин, пари, сипучих матеріалів. Головні вимоги, для напірних рукавів це – гнучкість, великий температурний діапазон, міцність і довговічність самого рукава і матеріалів, з яких він зроблений. Виробництво напірних рукавів передбачає армування одним або декількома шарами текстильного каркаса, внутрішнього і зовнішнього гумових шарів. Основне поле використання напірних рукавів – пожежні роботи. Всмоктуючий рукав застосовується для відкачування води або інших рідин із відкритих водойм ємностей або резервуарів за допомогою пожежних насосів або помп. Завдяки гнучкості трубопроводу застосування цього виробу досить широке. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі рукав резиновый, напорный со склада.
Всмоктувальні армовані шланги застосовуються для відкачування з наповнення водою резервуарів, басейнів, усунення наслідків затоплень і т. д. Рукава напірні з нитяною опліткою ГОСТ 10362-76 застосовуються в якості гнучких трубопроводів для подачі під тиском бензину авіаційного, бензину автомобільного, реактивного палива, дизельного палива, масла на нафтовій основі, мастила, рідини, мастила солідолу жирового, води, охолоджуючої рідини низкозамерзающей, слабких розчинів неорганічних кислот і лугів (до 20%), крім азотної кислоти. Рукава напірні працездатні в районах з помірним і тропічним кліматом при температурі навколишнього середовища від -50 до +90° С, в районах з холодним кліматом від -60 до +90° С.
Рукава напірні з текстильним каркасом ГОСТ 18698-79 застосовуються в якості гнучких трубопроводів для подачі під тиском рідин, насиченої пари, газів і сипких матеріалів. Рукави напірно-всмоктувальні з текстильним каркасом і металевою спіраллю ГОСТ 5398-76 застосовуються для всмоктування і нагнітання різних рідин, палив, мастил на нафтовій основі і газів. Шланги повинні зберігатися в приміщенні, захищеному від попадання прямих сонячних променів, при температурі від мінус 25 до плюс 25°С на відстані не менше 1 м від тепловипромінюючих приладів.