Методи просування сайту

9-17-2021

У наше століття інтернету сайти https://hover.com.ua/ є у великих корпорацій і крихітних магазинчиків, оскільки через веб-ресурси реалізуються основні способи просування товару або послуги.

Колись дізнатися про нові продукти, підприємства з новітніми технологіями можна було тільки з друкованих видань або по сарафанному радіо.

Сьогодні за ефективне просування продукції відповідають фахівці-маркетологи, таргетологи, рекламщики, творці сайтів. Майстерності розкрутки інтернет-ресурсів, послуг, продуктів на ринку навчають на спеціалізованих курсах.

Послуги досвідчених фахівців коштують недешево, тому у власників фірм завжди є вибір: вивчити предмет самостійно або довіритися професіоналам.

Основні методи просування сайтів

В результаті злагоджених дій команди інтернет-маркетологів (або одного фахівця) ресурс в пошуках конкретного товару, послуги, інформації переглядають все частіше, відповідно, попит на продукцію зростає.

Якщо сайт лідирує у видачі за запитами користувачів, продукти компанії швидше знаходять кінцевого споживача, бізнес розвивається, збільшується обсяг продажів, прибуток.

Існує безліч дієвих способів просування сайтів в мережі і окремих сторінок. Сукупність методів розкрутки включає внутрішню і зовнішню оптимізацію ресурсу.

До внутрішньої оптимізації відносяться складання семантичного ядра, наповнення сайту інформаційним контентом (пізнавальним, легко засвоюваним, корисним, унікальним), адаптивний дизайн, seo-технології, зручна навігація.

Зовнішня оптимізація включає роботу зі сторонніми ресурсами, ряд рекламних і нерекламних інструментів.

Платна розкрутка сайту

Просування в соціальних мережах або smm-маркетинг

Один з найдієвіших способів розкрутки-мережевий маркетинг. Товари, бренд просуваються шляхом створення в соціальних мережах профільних груп, сторінок, що розповідають про них доступним способом.

У спільнотах постійно публікуються цікаві тексти, аудиторія залучається різними опитуваннями, конкурсами, зображеннями, новинами, експертними оцінками.

Через блогерів простіше ненав’язливо донести до потенційних споживачів інформацію про товар, викликати довіру, інтерес.

Внутрішнє і зовнішнє seo просування

Пошукова оптимізація сайтів за допомогою контенту з різноманітною, корисною інформацією, грамотно побудованих статей з ілюстраціями, відеофайлами, зручним пошуком, навігацією включає використання ключових, тематичних слів і посилань.

Мистецтво складання лаконічних, привабливих, спонукають до покупки товару текстів з оптимізованими запитами по брендам, продукції, відгуками, інформаційним поняттям можна освоїти, закінчивши спеціалізовані платні курси.

У систему seo-розкрутки входить і зовнішня оптимізація сайту. Сюди відносять посилання, що розміщуються в статтях на сторонніх ресурсах (зазвичай спорідненої тематики). Така реклама сприяє підвищенню трафіку, виходу в топ пошукових систем.

Контекстна, медійна, відеореклама

Ці методи просування продукту працюють тільки за умови ретельного опрацювання оголошень.

При введенні певного запиту в пошуковик користувач буде періодично бачити спливаюче на екрані оголошення, банер, рекламний ролик з інформацією про бренд або продукт.

E-mail розсилка і партнерські програми

Складання та розсилка рекламних оголошень поштою-ціле мистецтво. Текст листа повинен бути не тільки грамотним, що привертає увагу до продукції або послуги.

Він повинен чітко відповідати цільовій аудиторії, грати на її інтересах, бути незабутнім, оригінальним. Важливу роль відіграє статистика; підрахунок числа відкрили листи людей, відписалися від розсилки, перейшли за посиланням.

Плата за послугу здійснюється за кількістю переходів на сайт рекламодавця, покупок, інших дій.

Безкоштовна розкрутка сайту

До безкоштовних методів просування відносяться дії власників ресурсу, спрямовані на його розкрутку і не вимагають витрат.

Господар сайту може сам заповнити його контентом з усіма необхідними посиланнями, ключовими словами, пошуковими запитами.

Аналогічні послуги надають безкоштовні каталоги, де можна розміщувати тематичні інформаційні статті з рекламними посиланнями.

Якщо у бренду (власника готелю, туристичної фірми, кафе, підприємства малого або середнього бізнесу) є власний блог, його також необхідно зробити майданчиком для розміщення посилань у відповідних текстах.

1. У сфері маркетингу необхідно постійно вдосконалюватися, вивчати нові прийоми. Не існує універсальних способів, здатних висунути будь-який ресурс на верхівку топа в пошуку браузера.

Тим, хто не впевнений у власних можливостях, варто вдатися до платних послуг профільних агентств, приватних фахівців, або всерйоз взятися за вивчення сучасних технологій просування.